petek, 14. september 2012

Listek + v živo

Listek + v živo bomo pospremili naslednje dogodke.

Klasično zavarovanje, imamo šest dogodkov, manjše kvote in zadnji dogodek, da Real ne bo zmagal.Klasično varovanje pomeni ,da bomo pokrivali samo vložek 50€ ob golu naših favoritov,če naši favoriti ne zadanejo prvi, bo veselica  v trejdanju. Prvi dve tekmi imamo ob enakem času in to je naš rizik, prvi dve morata biti dibitni potem lahko že govorimo o profitu.
Skoraj 80 minuta, obe tekmi 0:0, kot naročeno, varovanje najprej že standardna opcija CS 0:0 oba dogodka in prodaja sanacija vložka in mala piva. Ne morem tvegat, ker minutaža igranja gre proti koncu in vsak zadetek je lahko usoden,vložek sem dobil nazaj , kaj bo naprej bomo videli.Ni kaj več za naredit,listek je izgubljen,stroški povrnjeni in za kavo bo.+1,98€