četrtek, 28. junij 2012

EURO 2012,BANKA200€/4.465,63€

Drugi polfinale, standardno,Nemci donekle favoriti, spet tekma na kateri bo v opsredju najprej ne dobit gola in čakat napako nasprotnika.

Back 3:1@ 21 for 7,38€
Nemci niso imeli svoj dan,enostavno pride taki dan kadar igralci niso razpoloženi za igro in to se je danes pri Nemcih dobro videlo čez celo tekmo,igra večinoma v nogah Nemcev ampak ni bilo tiste agresije v napadu kakor smo jih vajeni,čestitke Italijanom,Baloteliju,si zaslužijo finale,jaz sem opcijo HT/FT izgubil,opcija CS je bil težak trejd z odločitvijo pri rezultatu 0:2 back 1:2 in back 0:3,imel sem še v pripravi lay trenutni rezultat ampak je prej padel gol, Če gola ne bi bilo,bi imel nekje 520€  izgube in nimam več nobene šanse ,da bi saniral izgubo. Kdo misli ,da se lahko vsako tekmo dobi z profitom in to tudi objavlja,se grdo moti,samo sreča danes je bila tisto kar mi je prineslo profit,dosti je takih objav z samimi profiti ampak verjemite to ni možno. Obe opciji bi lahko se že prodalo v 18 minuti polčasa in bi imeli skupno 19€ profita,pozneje z riziko na točen rezultat z seveda dosti sreče ob golu v podaljšku danes plus 848,54€